alone boyخون آشام را به غرب اروپا از مناطقی که در آن افسانه خون آشام مکرر ، مانند بالکان و شرق اروپا شد ، [ 8] هر چند واریانت های محلی نیز با نام های مختلف ، از جمله شناخته شده بودند vrykolakas در یونان و strigoi در رومانی. افزایش این سطح از خرافات خون آشام در اروپا منجر به هیستری توده و در برخی موارد منجر به اجساد در واقع بنا و مردم از vampirism متهم است .

در حالی که حتی فولکلور خون آشام ها از بالکان و شرق اروپا بود یک طیف گسترده ای از ظاهر گرفته تا از نزدیک به انسان به پف کرده اجساد فاسد ، آن موفقیت از جان Polidori 1819 رمان Vampyre که اقدام به ایجاد نمونه اولیه از خون آشام های کاریزماتیک و پیچیده است ؛ مسلما با نفوذ ترین کار خون آشام از اوایل قرن 19th ، [9] الهام بخش از جمله آثار به عنوان Varney خون آشام است و در نهایت دراکولا است. [10] خون آشام خود را بر اساس لرد بایرون "داستان ناتمام" تکه ای از یک رمان "نیز شناخته شده به عنوان "تدفین : قطعه" ، در سال 1819 منتشر شده است.

 با این حال ، آن است که دراکولا برام استوکر در 1897 رمان است که به عنوان ناب به یاد رمان خون آشام و ارائه شده که اساس داستان مدرن خون آشام و دراکولا کشید بر اسطوره های اولیه werewolves و مشابه شیاطین افسانه ای و "بود که صدای دلهره های سن "، و" ترس از اواخر ویکتوریا مردسالاری ". [11] موفقیت این کتاب باعث خون آشام ژانر متمایز ، ، هنوز هم محبوبیت خود را در قرن 21 با استفاده از کتاب ، فیلم ، بازی های ویدئویی ، و تلویزیون را نشان می دهد. خون آشام شخصیت غالب در ژانر وحشت است که ادبی مورخ سوزان فروشندگان اماکن اسطوره خون آشام در حال حاضر در "ایمنی تطبیقی ​​فانتزی کابوس "است


برگرفته ازآدرسhttp://en.wikipedia.org/wiki/Vampire   


خون آشام واقعی
 توسط Inanna Arthen"خون آشام واقعی" چگونه می توان این هیچ چیز به جز یک تناقض در شرایط؟ همه ما در مورد خون آشام ها می دانیم . شخصیت های بورس داستان ، تضمین جعبه دفتر تساوی ، خون آشام رسانه های آشنا برای ما از دوران کودکی بوده است. به طور کلی ، ما خون و اندام مکنده با زبان ظاهر می شود بصورتی پایدار و محکم در یکی دندانه دار گونه از Bela Lugosi Hamming را آن را در سال 1950 ، به نوجوان تابستان گذشته "گام زدن بر روی" فیلم ، به تعداد Chocula غلات صبحانه ، رسانه ها به ندرت در درمان خون آشام به عنوان کاشته واقعا مهیب. صفات خون آشام کلیشه به هر کودک آشنا هستند : خون آشام ها دارای دندان های نیش بزرگ ، خواب در تابوت ، فورا توسط نور خورشید را سوزانده و به بهترین وجه توسط سهام را از طریق قلب اعزام. اما مهم ترین "حقیقت" است که همه ما البته می دانیم این است که چنین چیزهایی وجود دارد.

البته ، در از نظر اسطوره ای ، کنوانسیون های ادبی و سینمایی ، ما صحیح هستند : هیچ legions از ارواح "وسیله بدون تعجب و تشویش وجود دارد. ما فرهنگ عامه با سیاست اشتباه گرفته بیماریهای ، و رفتار جنون آمیز ، تصاویر ادبی و سینمایی با روانشناسی ، تاریخ ، و جامعه شناسی توضیح داده شده است. ما از قرن 20th اعتماد به نفس است که خون آشام ها واقعا نمی توانست وجود داشته باشد. اما پس از آن ، بیشتر از ما مجبور می شوند هرگز به فکر می کنم در غیر این صورت. برای تعداد زیادی از مردم ، مفهوم از خون آشام ها ، یک نگرانی جدی و اغلب مادام العمر می شود. برای زندگی ، عشق ، و یا دوست خون آشام واقعی است که برای مواجهه با مجموعه ای از مشکلات که ممکن است تقاضا گسترش مرزهای یکی واقعیت پذیرفته شده. برای آمدن به شرایط با یک خون آشام واقعی خود را به صورت یک عمر آنتی چالش.

برخی از افراد در خواندن این مقاله در حال حاضر می دانیم این است. بقیه احتمالا فکر کردن ، "خون آشام واقعی ، برای من شکستن! مطمئنا ، برخی از مردم خارج وجود دارد بسیار عجیب و غریب وجود دارد ، اما همه آنها نیاز به یک درمانگر خوب است." بله ، افرادی هستند که در تمام مظاهر یک رمان گوتیک وجود دارد : پانسمان در سیاه و سفید ، ادعا یا وانمود به "خون آشام" در حس مافوق طبیعی ، capes پوشیدن ، خوابیدن در جعبه ، حتی دندان های خود را دربسته در محیط است. ترسناک تر از مردم که به دنبال شکنجه و یا کشتن حیوانات یا انسان به منظور به دست آوردن قدرت ، آزادی عاطفی یا هیجان جنسی ، و کسانی که گاهی اوقات خود تماس بگیرید (یا نامیده می شوند) "خون آشام" وجود دارد. اما بسیاری از این افراد ، افراد مشکل دار که توسط اسطوره های فرهنگی در مورد خون آشام جذب : قدرتهای مافوق طبیعی (زیرا آنها احساس ناتوان) ، تمایلات جنسی قریب به اتفاق (به دلیل اینکه بسیاری از آنها مسائل جنسی و ارتباط واقعی) ، جاودانگی (چرا که آنها از ترس پیری و مرگ). اشخاصی مثل این تازه ترین "توضیح" برای باور مداوم بشریت در خون آشام هستند. اما فراتر و پشت همه فرهنگ عامه ، نظریه های روانی ، ایفای نقش ، حتی مفروضات سنتی روحانی ، نهفته است حقیقت واقعی در مورد خون آشام ها.

رشته vampirology پیچیده و مرموز است. جنبه های بسیاری به پدیده خون آشام وجود دارد ، و آنها نیاز به چندین کتاب را به طور کامل کشف. یکی از جنبه های vampirism که اغلب مشکلات magickal ، معنوی و دیگر گروه های کوچک ، رایج ترین شکل خون آشام است ، در میان مردم زندگی می کنند که با ما به اشتراک می گذارید مزایا و معایب وجود فیزیکی بر روی این هواپیما ، که هنوز کاملا انسان نیست یافت. این افراد بر روی سطح به نظر می رسد تا حدودی خارج از مرکز از اعضای جامعه ، و در عین حال خصیصه های ذاتی ظاهری خود را تنها در چقدر متفاوت آنها از کسانی که در اطراف آنها اشاره.

هر یک از ما برای یک عمر با یک روش خاص ، مربوط به جهان فیزیکی را از طریق وسیله نقلیه را از بدن فیزیکی ما incarnates است. خون آشام یک فرد متولد شده با ظرفیت فوق العاده ای برای جذب ، کانال ، تبدیل و دستکاری "pranic انرژی" یا نیروی زندگی است. او همچنین تا به یک عدم تعادل انرژی حیاتی که قرقره به طور افراطی از کسری بودجه به بیش از حد و دوباره. این ظرفیت برای تولید انرژی از دست زدن به یک هدیه است ، اما عدم تعادل ثابت از سیستم خود را به علت از الگوهای رفتار و ویژگی های منفی که ممکن است قابل توجه در مورد یک فرد vampiric.

خون آشام واقعی لزوما نوشیدن خون در واقع ، بسیاری از آنها را نمی. در خون آشامیدنی و vampirism به حدی است که برای فرد به طور متوسط ​​، یک خون آشام است به عنوان چیزی که می نوشد خون (مانند "خفاش خون آشام") تعریف شده اند اشتباه گرفته شود. اما هنگامی که ما فراتر از فرضیات گاه به گاه به جزئیات باورهای مشترک نگاه کنید ، پیدا کنیم و چیزی کاملا متفاوت است. در طول هر دو فرهنگ عامه و ادبیات است ، درک که خون آشام ها نیاز به انرژی یا نیروی زندگی وجود دارد. بسیاری از folktales قدیمی میپذیرند که خون آشام مکیدن خون و در عین حال توصیف هرگز از این واقع اتفاق می افتد. این قربانیان به آرامی و کاهش ضایعات دور ، و از بازماندگان فرض کنیم که برخی از روح پلید شیطانی است آنها را تخلیه خون. آنها می دانند که کتاب مقدس می گوید ، "خون زندگی است" ، و هر کسی بود که از دست دادن نیروی زندگی خود را باید از دست دادن خون است. با این حال ، در بسیاری از موارد ، خون آشام "حمله" می کند و نه حتی شامل تماس فیزیکی. در برخی دیگر ، آن است که به وضوح انرژی جنسی بود که رد و بدل شده است 1.

خون تازه بالاترین منبع شناخته شده pranic انرژی (نیروی زندگی) است. 2 انسان ، خوردن خون به دلایل بسیاری در طول تاریخ ، تمرین ، اما خون آشامیدنی به تنهایی نشان نمی دهد که آن فرد یک خون آشام است. فقط خون آشام واقعی به طور مستقیم می تواند جذب انرژی pranic در خون تازه ، و به همین دلیل برخی از خون آشام ها واقعی هستند به خون جذب و پیدا کردن به معنی های مختلف به دست آوردن آن است. 3 با این حال ، آن خون آشام نادر است که می تواند انرژی در راه خیلی بیشتر ظریف را جذب نمی شده است. این مکانیسم است که باعث می شود خون آشام واقعی به تحمیل آسیب رساندن به دیگران و خود را در صورتی که موفق به رسمیت شناختن آنچه که اتفاق می افتد و کار آگاهانه در تبدیل به طبیعت درونی خود است. خون آشام ها به احتمال زیاد یا مخرب و یا معنوی نسبت به کل جمعیت آگاه هستند ، اما بدون آگاهی ، آنها می توانند زندگی خود را صرف ساختن خود و دیگران ناراضی ، و ادامه خواهد داد تا در این الگوی مجسم تا عمل آنها را به آن را تغییر دهید.

تعدادی از علائم خارجی از vampirism وجود دارد ، اما مهم است که برای تحقق بخشیدن است که برخی از آنها در رفتار انسانی عادی یافت. خون آشام واقعی شناسایی تا حدودی هم به دلیل اینکه آنها اغلب از علائم ، نه فقط یک یا دو. اما به طور قابل ملاحظه تر از آن ، خون آشام واقعی با کیفیت خاصی به انرژی متمایز است. در حالی که هر کسی که خواندن یک توصیف از نشانه ها و الگوهای رفتاری ممکن است چند که درخواست به مردم که خود میداند ، و یا حتی به خود ، خون آشام واقعی به راه ایستاده وضوح برای همه کسانی که با آنها تعامل است. تعداد کمی از مردم هستند که حداقل یک خون آشام می دانیم وجود دارد.

از لحاظ جسمی ، خون آشام ها معمولا "مردم شب" "در سطح بیوشیمیایی آنها معکوس ریتمهای شبانهروزی ، با چرخه بدن از قبیل قله درجه حرارت ، شروع قاعدگی و تولید هورمون خواب در مغز اتفاق نه افتاده است که در آن زمان مخالف روز از اغلب مردم برای تنظیم به زمانبندی در طول روز و غالبا شب کار آنها مشکل دارند. آنها تمایل به نور ، اجتناب از نور خورشید ، sunburning به راحتی ، و داشتن دید در شب عالی. سرزندگی آنها محدوده به طور گسترده ای ، و می توان آنها را یک روز شدید و فعال ، افسرده و پژمرده بعدی.

آنها به طور مکرر دچار مشکل گوارشی است. حتی کسانی که با شکم آهن بازیگران بسیاری از مسائل با مواد غذایی هستند که ریشه در گرسنگی دائمی خود را برای تولید انرژی است. بر خلاف تصویر از خون آشام به عنوان نازک ، خون آشام واقعی بسیاری با چاقی به دلیل گرسنگی که باعث می شود آنها را معتاد به مواد غذایی ، و یک سیستم است که در پردازش مواد غذایی فیزیکی تنبل است ، مشکل است. آنها همچنین گاهی اوقات اعتیاد مواد دیگر به همان دلایلی مشکل است ، اما از آنجا که سیستم های خود را نسبت به پردازش فیزیکی ماده به انرژی pranic تر کوک می کنند ، آنها ممکن است به عنوان حساس به مواد مخدر و الکل به عنوان یک فرد عادی خواهد بود.

عاطفی و جسمی ، خون آشام ها غیر قابل پیش بینی ، مودی ، خون گرم و طاقت فرسا هستند. مشخصه متمایز عمده ای از خون آشام های واقعی را به مردم عادی که در آن کیفیت مخالف شدت خون آشام است. خون آشام ها بسیار شدید هستند. آنها غالبا مستعار مانند "سیاه چاله داده شده است." هنگامی که دیگران در مورد آنها (معمولا برای شکایت از آنها) صحبت می کنید ، خون آشام ها هستند اغلب با واژه هایی به عنوان "نیازمند ،" جلب توجه "،" خود نمایی "و" دستکاری "،" طاقت فرسا "،" تخلیه "،" monopolizes گفتگو ، "حسادت" ، "نفس بزرگ ،" و غیره. احساسات یک خون آشام عمیق ، ملتهب و قدرتمند هستند ، و او معمولا نمایش توانایی بزرگ روانی و تجارب magickal کنترل نشده و روانی است. خون آشام نیز empaths ، و در حالی که آنها ناخودآگاه از طبیعت خود باقی می ماند ، که آنها غالبا "اسفنج روانی" که به سادگی جذب ارتعاشات از همه جا ، با بی ثباتی عاطفی انتظار می رود در نتیجه.

خون آشام "گرسنه" -- یکی که انرژی سطح به سمت کسری بودجه نامتوازن -- گرداب روانی غیر ارادی ، رسم تمام انرژی pranic را در منطقه به سوی او می شود. هنگامی که انرژی جریان به اندازه کافی سریع نیست -- و آن را به نوعی از خون آشام ها که جریان انرژی به اندازه کافی سریع برای آنها -- او آغاز خواهد شد تجلی الگوهای رفتاری برای افزایش میزان توجه آگاهانه او از دیگران می شود. به همین دلیل ، برخی از خون آشام ها توسعه یک الگوی تهاجمی مقابله ، و یا از مردم به طور مداوم خصومت با آنها روابط است. تقریبا همه خون آشام ها و هر ترفندها استفاده می کنند ، یک استعداد و قریحه برای جذب (یا منحرف) توجه همه حال حاضر است.

او هنگامی که سرریزهای بار خون آشام در زمینه انرژی ، الگوهای رفتاری خود را معکوس می کند. او ممکن است عبوس ، ساکت و آروم ، خارج شده و درون گرا است. برخی از خون آشام ها تبدیل شدن به maniacally شاد را به زمانی که آنها سیرچشم است ، اما به نظر می رسد حتی خلق و خو خوب خود را به آزار دیگران ، و آن را برای خون آشام ها معمول تر است به بدنام به عنوان پتو مرطوب است. "گرسنه" و "اضافه بار" فاز می تواند در عرض چند دقیقه و یا به مدت چند روز در یک زمان رخ می دهد. خون آشام معمولا loners ، در بخش زیرا که احساس می کنند از کسانی که در اطراف آنها خیلی متفاوت است ، اما همچنین به این دلیل آنها نیاز به کنترل درجه ای از تماس آنها با منابع انرژی است.

خون آشام واقعی fiends شیطانی فولکلور مسیحی نیست ، اما تا زمانی که آنها حاضر به قبول ماهیت درونی خود ، شهرت بد خود را بدون استحقاق است نه. خون آشام ناخودآگاه تمایل به رسیدن به بزرگسالی با کمتر از سطح متوسط ​​مهارت های اجتماعی و عمومی ظرافت ، و تمایل به خودخواه و خود محور است. مطالبات از سیستم های انرژی خود را آنقدر به آنها منحرف که آن مشکل است آنها را به توجه به نیازهای دیگران. روابط آنها تمایل به بلایای طبیعی است. خون آشام های مختلف توسعه الگوهای متفاوت با توجه به چه کار می کند بهترین راه حل برای آنها را در شرایط زندگی خود ، چندین الگو معمول هستند. فریبنده "زن" و یا "بانوی قاتل خون آشام به شکل یک سری پیوسته از ارتباطات جنسی با یک شریک در یک زمان ، حذف هر یک از عاشق تأسف به عنوان تبدیل شدن آنها به بیش از حد خسته شده (یا دفاعی) برای حمایت از نیازهای انرژی خون آشام است. خون آشام دیگر یک رابطه طولانی مدت با فرد مجرد : یا دیگری خون آشام است که انرژی چرخه مکمل خود ، و یا یک فرد که مشتق شده رضایت از بنده روانی یا شهید بودن را تشکیل می دهند. الگوی مشترک به خصوص در بزرگسالان جوان است ، به طور مداوم پیوستن به گروه های اجتماعی ، مذهبی ، سیاسی و magickal و یا آنها را ضربه از هم جدا و یا در نهایت از پرتاب از. خون آشام ها ممکن است از طریق هم اتاقی ، شرایط مسکن ، گروه magickal ، شغل و دوستداران برو دوست بسیار دستمال کاغذی.

بسیاری از مردم که در اطراف یک خون آشام "خزنده" و یا "عجیب و غریب که احساس می کنند. این است که معمولا به دلیل اثر نیروی زندگی خود کشیده شدن به سوی گرداب خون آشام است. اکثر مردم احساس ناراحت کننده و پریشان زمانی که انرژی خود را کشیده و دور از خودشان است. علاوه بر این ، یک نتیجه مشترک از جمله تخلیه انرژی است اورا به جلو و در را محکم به سمت بدن ، و این باعث می شود احساس سوزن سوزن شدن بر روی پوست -- "خزنده crawlies."

این شایع تر است برای خون آشام ها به روانی و یا قاتلان از آن را برای هر فرد تصادفی در خیابان است. با این حال ، یک ارتباط طولانی مدت ، یا خیلی درگیر می شود ، با یک خون آشام می تواند یک فشار شدید بر روی سیستم های انرژی عاطفی و روانی از یک فرد عادی قرار داده است. فرهنگ عامه نشان می دهد که قربانیان یک خون آشام تبدیل به خون آشام خود. در واقع ، افرادی که به طور جدی "خشک" -- است که ، انرژی خود را بیرون کشیده بود در خارج از تعادل را به کسری -- همچنین تبدیل شدن به vortices شد روانی است که کشیدن نیروی زندگی به دور از سایر موجودات زنده است. با این حال ، آنها هرگز به عنوان قدرتمند به عنوان یک خون آشام واقعی ، و بر خلاف خون آشام ، به سرعت بهبود می یابند و ثبات است. خون آشام واقعی به دنیا می آیند راه هستند -- هیچ کس نمی تواند "تبدیل به خون آشام شده است." با این حال ، سال ها از تخلیه انرژی می تواند به مشکلات سلامتی از افسردگی و کسالت گرفته تا سیستم ایمنی سرکوب شده و استعداد ابتلا به بیماری های جدی منجر شود. اکثر مردم به قطع رابطه قبل از آن می شود که تا حد زیادی.

خون آشام ها بسیاری از آنها به راه های magickal جذب شده است. در یک گروه کاری magickal ، توانایی خود را برای انتقام ویران کردن است به دلیل باز بودن روانی و اعتماد وجود داشته باشد که وجود دارد افزایش یافته است. اما می تواند سود وجود دارد ، و همچنین. بعضی از خون آشام ها از طبیعت واقعی خود را آگاه می شوند و به انجام کار جدی برای تبدیل خود را انتخاب کنید. همانطور که به زودی آنها شروع به انجام این کار ، تبدیل شدن آنها قابل قبول تر کار همکاران و همراهان. هنگامی که در کنترل ظرفیت خود را برای دست زدن به انرژی ، تبدیل شدن آنها به جادوگران و درمانگران فوق العاده است. توانایی آنها برای نگه توجه دیگران به آنها پتانسیل به رهبران و معلمان خوبی است. در نهایت ، هدف از خون آشام ها به طاعون جهان ، اما به منظور تسهیل بهبود آن نیست. Vampirism تیره ، یا unfocused در ، سمت نوع خاصی از استعداد روانی ، برای طول عمر بسیاری شده است که در حال توسعه است. این مخرب است تنها زمانی که یک خون آشام یا حاضر به روبرو شدن با حقیقت را در مورد خودش و با توانایی او کار است ، و یا زمانی که او را برای بازی انتخاب یک نقش شیطانی به دلیل تصور می شود که قدرت آن را به او می دهد.

به این دلیل ، بسیاری از ویژگی های خون آشام بالا توضیح داده شد به مراتب کمتر آشکار در قوی ترین خون آشام ها ، آنهایی که کار قابل توجهی در selves درونی خود انجام می شود. بسیاری از این آماده می شود ، لذت بخش ، افراد ، صالح با قدرت های بزرگ شخصی است. آنها با چه کسانی و چه آنها می آیند ، و دیگر این نمایشگاه کیفیت های منفی در ارتباط با "vampirism روانی" 4 متاسفانه ، خون آشام ها ناخودآگاه به مراتب شایع تر از آنهایی که تکامل یافته ، و از آن است که این روح آشفته که معمولا در ظاهر می شود گروه magickal.

است نه "مشاوره عمومی" برای دادن کسانی که بر این باورند که ممکن است خرید و فروش با یک خون آشام واقعی وجود دارد. کسانی که تا تمایل ، ممکن است سعی کنید برای کمک به دوست و یا یکی از اعضای گروه همکار کشف ماهیت درونی خود و آمدن به شرایط با رفتارهای مخرب خود. کسانی که احساس قربانی ، می توانید انتخاب کنید برای پایان دادن به رابطه. هر مورد متفاوت است ، و تنها می تواند توسط افراد مورد قضاوت. اما مهم است که برای هر کسی که درگیر در کار magickal و یا روانی به درک که خون آشام یک پدیده واقعی ، و ، مثل همه خطرات ، آنها باید با ترس یا خشم نه استقبال. هیچ چیز بد از طبیعت -- تنها با انتخاب. ترور کشف (پس از آن با تمسخر یا رد) مانع توسعه خود از بسیاری از خون آشام واقعی است. هنگامی که آنها به خارج برای دوستی ، آنها اغلب رسیدن به خارج برای کمک.

کسی که معتقد است او ممکن است به یک خون آشام واقعی خودش تا به روند طولانی و دشوار پیش از او. مهم ترین گام در مسیر او را کامل خود آگاهی : از روابط خود ، الگوها ، سطح انرژی و همه کیفیت های شخصی دیگر است. اغلب چالش برانگیز ترین کار ممکن است در ساده ترین شرایط می شود خلاصه شده است. دانش ، آگاهی ، و کنترل درس خون آشام واقعی باید یاد بگیرند به منظور بهره برداری از توانایی های خود است. اگر خون آشام واقعی جاودانگی از داستان نیست ، اما حداقل می تواند اعتماد به نفس یک چیز : برای بهتر یا بدتر ، آنها را به کیفیت های آنها توسعه برای زندگی های زیادی را به آمده نگه دارید.

(نویسنده از سوالات از خوانندگان با علاقه شخصی به موضوع vampirism استقبال او در vyrdolak@bylightunseen.net در دسترس است. مایل خوانندگان برای اطلاعات بیشتر در مورد فرهنگ نژادی خون آشام به طور کلی به کتابشناسی اشاره شده است.)


برگرفته ازhttp://www.earthspirit.com/fireheart/fhvampire.htmlنوشيدن و مكيدن و لمس كردن خون آشامها


نوشته شده در تاريخ سه شنبه سوم آبان ۱۳۹۰ توسط پسر تنها |

پیج رنک

آرایش

طراحی سایت